Skontaktuj się nami - tel. 503 061 775 | mail: biuro@professionalvending.pl

  • Automaty samosprzedające kawę i napoje gorące
  • Automaty samosprzedające z zimnymi napojami
  • Automaty samosprzedające przekąski i kanapki
  • Ekspresy do kawy dla firm

Oferujemy instalacje, serwis i zaopatrzenie automatów vendingowych. Zapraszamy do współpracy firmy, biura, instytucje i zakłady pracy
z całego kraju.

Zobacz pełną ofertę

SPARTAN PROFESSIONAL VENDING

AUTOMATYCZNE SYSTEMY DYSTRYBUCJI NAPOJÓW I PRZEKĄSEK

Oferujemy instalacje, serwis i zaopatrzenie automatów vendingowych. Zapraszamy do współpracy firmy, biura, instytucje i zakłady pracy z całego kraju. W ofercie firmy „SPARTAN” professional vending  znajdują się ekspresy vendingowe do gorących napojów oraz automaty samosprzedające do zimnych napojów i przekąsek, automaty do sprzedaży dań obiadowych instant, kanapek i innych produktów spożywczych, automaty do słodyczy i batonów oraz automaty do wody. Oferujemy  instalację, obsługę oraz kompleksowy serwis urządzeń vendingowych na terenie całej Polski.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Potrzeby naszych klientów są najważniejsze, dlatego firma zapewnia indywidualne rozwiązania vendingowe dla każdej lokalizacji, oferujemy doradztwo w wyborze maszyn vendingowych. Wspólnie z klientami ustalamy miejsce instalacji, a następnie zapewniamy montaż automatów samosprzedających wraz z pełną obsługą i serwisem.

Do góry

Ta strona używa tzw. cookies. Ustawienia możesz zmienić w preferencjach przeglądarki.